heforshe.org site linki
444 17 06
EN
DE
Girişimcilik Mutfağı Site Linki
Atatürk İmzası
Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir.

Strateji Geliştirme Müdürü

Strateji Geliştirme Müdürü
Bahadır KEŞAN

Resume

* 1982 yılı Maltepe Çınar Mahallesi doğumludur.
* 2001 yılında Saint Benoit Fransız Lisesinden mezun oldu.
* 2009 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden mezun olarak Şehir Plancısı unvanı aldı.
* 2018 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir Planlama Ana Bilim dalında yüksek lisans derecesi elde etti.
* Akademik uzmanlık alanları geleceğin kentleri, hayali kentler, distopya kentleri, bilimkurgu kentleri ve felaket sonrası dünya kentleridir.
* Kadir Has Üniversitesi Tasarım Yüksek Lisans Programında Kent ve Çocuk modülünde ikinci yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.
* 2009 yılından itibaren Maltepe Belediyesinde Fen İşleri Müdürlüğü, Plan ve Proje Müdürlüğü ve Strateji Geliştirme Müdürlüğünde görev aldı.
* 2019 yılı ocak ayından itibaren Strateji Geliştirme Müdürü olarak görev yapmaya başlamıştır.
* 2015 yılından itibaren Maltepe Belediye Tiyatrosunda aktif olarak oyunculuk ve sahne ve afiş tasarımı yapmaktadır. İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Yayınları:

KEŞAN, B., 2015, “Maltepe Belediyesi Enerji Bağlantılı Akıllı Şehir Çözümleri” (Maltepe Municipality – Energy Related Smart City Solutions), 5. International %100 Renewable Energy Conference IRENEC 2015, İstanbul

KEŞAN, B., 2018, “Imagınary Cities of Tomorrow: The Way Fiction Predicts The Future of Our Settlements” (Geleceğin Hayali Şehirleri: Kurgunun Yerleşimlerimizin Geleceğini Öngörme Şekli), İstanbul Teknik Üniversitesi Yüksek lisans Tezi Ref: 98446784-72- 9313 , İstanbul

KEŞAN, B., 2018, “İstanbul, Maltepe İlçesi Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri Araştırma Raporu”, (Istanbul Maltepe District United Nations Sustainable Development Goals Survey Report), Maltepe Belediyesi, İstanbul

STRATEJİ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ CONTACT INFORMATIONS
Telefon 0 (216) 589 36 00 - Extension: 2246
Adres Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi - 4. Kat
Mail bahadir.kesan@maltepe.bel.tr
Kroki

STRATEJİ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ News