heforshe.org site linki
0216 458 99 00
EN
DE
Girişimcilik Mutfağı Site Linki
Atatürk İmzası
Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir.

Mezarlıklara ücretsiz ring seferleri yapılacak

Arife günüyle, bayramın 1. ve 2. günleri Maltepe Meydanı'ndan saat 08.00'dan itibaren başlayacak ve ücretsiz olacak seferler, saat 15.00'a kadar sürecek. Servis araçları 4 ayrı güzergahtan Maltepe, Küçükyalı, Başıbüyük, Büyükbakkalköy, Ferhatpaşa, Gülsuyu, Pendik Yeni Şıhlı ve Kurtköy Mezarlıkları'na ring seferi yapacak.  

Maltepe Merkez Meydanından hareket edecek servislerin güzergahları şöyle:  

1.Güzergah: Minibüs yolu Bağdat Caddesi'nden Maltepe Mezarlığı'na, oradan Küçükyalı Atatürk Caddesi'nden E-5 güzergahını takip ederek Küçükyalı Mezarlığı. (Seferler yarım saat arayla düzenlenecektir.)  

2. Güzergah: Maltepe Atatürk Caddesi'nden E-5 güzergahını takiben sırasıyla Başıbüyük, Büyükbakkalköy ve Ferhatpaşa Mezarlıkları'na gidilecek. (Seferler yarım saat arayla düzenlenecektir.)       
 

3. Güzergah: Maltepe Atatürk Caddesi'nden E-5 güzergahını takiben Gülsuyu Mezarlığı'na ulaşım sağlanacak. (Seferler yarım saat arayla düzenlenecektir.)        

4. Güzergah: Maltepe Atatürk Caddesi'nden E-5'i takiben Perndik Köprüsü'nden Pendik Yeni Şıhlı ve Kurtköy Mezarlıkları'na gidilecek. (Seferler birer saat arayla düzenlenecektir.)  (26.07.2014)

Tarih : 26.07.2014