heforshe.org site linki
0216 458 99 00
EN
DE
Girişimcilik Mutfağı Site Linki
Atatürk İmzası
Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir.

İlk kreş ağustos ayında açılacak

Sitenin sorunları hakkında Başkan Kılıç’a bilgi aktaran Tatlav, çevre düzenlemesi ve aydınlatma konusunda destek sözü aldı. Kılıç, sitelerin de bu konuda elini taşın altına koyması gerektiğini belirterek, işbirliğinin önemine dikkat çekti.
 
KÜÇÜKYALI PLATFORMU’NDAN ZİYARET
 
Yaşamkent Sitesi’nden sonra Küçükyalı Platformu kurucularını kabul eden Kılıç, platformun önerilerini dinledi ve dernekleşmeye vurgu yaptı. Görüşmeye Küçükyalı Platformu’ndan Özkan Öztunalı, Hülya Öztunalı, Dilek Yıldıztaka, Ali Gözmen, Selma Oya Akay, Asuman Akın ve Birsen Köstü katıldı. Sokak hayvanları ve barınması, kültürel faaliyetler, kreşler ve eğitim konularında fikir alışverişinde bulunulan görüşmede Kılıç, hayvan barınağı yerine hayvanlar için doğal yaşam alanlarında yaşan köyü projesini hayata geçireceklerini söyleyerek, “Platformların dernekleşmesi gerekiyor, tek bir elden bu işlemler yönetilirse daha seri bir biçimde çözüm alınabilir” dedi.
 
Kılıç, ayrıca ilk kreşin 8 Ağustos’ta açılacağını ve mahalle konaklarının yapılması için gerekli girişimlere başladıklarını da sözlerine ekledi. (16.07.2014)Tarih : 16.07.2014